Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Домашнє насильство Домашнє (побутове) насильство (англ. Domestic violence чи domestic abuse), або сімейне насильство (family violence) — це насильство чи інше жорстоке поводження однієї людини (людей) над іншою (іншими) у рамці побутових відносин, таких як шлюб чи співжиття.

29 квітня о 09:46 | Петрашевська Т. А. | no comments

6 квітня вся планета відзначає Міжнародний день спорту на благо світу та розвитку.
Спорт — невід'ємна частина національної культури та здоров'я України. Фізичні вправи здавна були звичними в нашому побуті.
Україна щороку активно долучається до святкування цього свята. І учні Захаровецької гімназії долучилися був проведений флешмоб де вони весело виконували вправи.

15 квітня о 08:38 | Петрашевська Т. А. | no comments

У Захаровецькій гімназії продовжили вшановувати справжнього пророка і Великого Кобзаря Тараса Шевченка і провели цікаве свято З Днем народження тебе,Тарасе" , у якому взяли участь учні 5-9 класів.(Учитель Корольчук Людмила Анатоліївна).

9 березня о 08:35 | Петрашевська Т. А. | no comments

У світі блискучих ідей та креативної енергії існує конкурс “Новорічна композиція”.
Його мета – відкрити двері в унікальний світ творчості та віддати належне обдарованим дітям та молоді.
Створюючи новорічні шедеври, учасники відкривають для себе великий світ можливостей. Учні Захаровецької гімназії також не оминули цей конкурс і здобули призові місця.
Вітаємо переможці Боярчука Романа - І місце у номінації "Сюжетна композиція" та Гурська Аріна ІІI місце в номінації " Новорічний вінок".

7 березня о 09:35 | Петрашевська Т. А. | no comments

В Захаровецькій гімназії було проведено заходи для відзначення Дня Єднання 2024 року

5 березня о 08:29 | Микулінський Ю. С. | no comments

У кожного вона своя.
У нас - українська!
Милозвучна ,багата, зачаровує могутніми хвилями своїх лексиконів,переливається барвистими словами -самоцвітами.
Учні гімназії разом з учителькою Людмилою Анатоліївною поринули в чарівний світ рідного слова!Любимо ,вивчаймо й бережімо Українську мову!!!!

21 лютого о 13:42 | Петрашевська Т. А. | no comments

Зимові канікули – це пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб вони були веселими, необхідно памʼятати про безпечну поведінку. Бажаю усім гарного відпочинку!

5 січня о 11:58 | Петрашевська Т. А. | no comments

Міністерство молоді та спорту України працює над тим, щоб
якомога більше людей в Україні займалися спортом та руховою
активністю. Ми хочемо зробити рухову активність нормою життя
для всіх українців, включаючи вимушених переселенців,
ветеранів та членів їх сімей.

28 грудня 2023 о 14:09 | Микулінський Ю. С. | no comments

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.
з учнями гімназії було проведена бесіда присвячена святу.

21 листопада 2023 о 20:17 | Петрашевська Т. А. | no comments

16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, запроваджений у зв’язку із ухваленням ЮНЕСКО у 1995 році Декларації принципів терпимості, в основу якої закладено положення, проголошені в Загальній декларації прав людини.

17 листопада 2023 о 14:01 | Петрашевська Т. А. | no comments

Сьогодні 13 листопада, відзначається Всесвітній день доброти. З учнями 1, 5 класу Захаровецької гімназії були проведені виховні години

17 листопада 2023 о 12:19 | Петрашевська Т. А. | no comments

27 жовтня Україна відзначає День української писемності та мови- у пам`яті Нестора Літописця.
Учні Захаровецької гімназії писали разом із вчителям укрвїнської мови та літератури Корольчук Л.А. та класними керівниками Всеукраїнський диктант національної єдності з нагоди Дня української писемності та миви.Після написання диктанту діти переглянули цікаві факти про рідну мову, розв`язували цікаві завдання.

27 жовтня 2023 о 11:18 | Корольчук Л. А. | no comments

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
ХМЕЛЬНИЦЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ

9 жовтня 2023 о 14:39 | Петрашевська Т. А. | no comments

6 жовтня о 12:00 Національний проєкт із медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики і «Суспільне мовлення» проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків і вчителів.

6 жовтня 2023 о 12:50 | Петрашевська Т. А. | no comments

4 жовтня в усьому світі відзначають день захисту тварин

5 жовтня 2023 о 11:27 | Петрашевська Т. А. | no comments

В Захаровецькій гімназії між учнями 5-9 класів були проведені спортивні змагання "Козацькі розваги" де учнні гімназії показати свої знання з історії козацтва та продемонструвати фізичну міць та силу.

2 жовтня 2023 о 11:15 | Петрашевська Т. А. | no comments

Щороку в жовтні в Україні відзначають День працівників освіти - День учителя.

29 вересня 2023 о 11:09 | Петрашевська Т. А. | no comments

З учнями 5-9 кл. Захаровецької гімназії було проведено бесіду як потрібно реагувати на терористичну загрозу.

18 вересня 2023 о 10:34 | Петрашевська Т. А. | no comments

В Захаровецькій гімназії з 11.09 по 15.09 був проведений "Олімпійський тиждень", присвячений Дню фізичної культури та спорту.

15 вересня 2023 о 10:22 | Петрашевська Т. А. | no comments